"Enter"a basıp içeriğe geçin

KREDİ HESAPLAMALARI

İhtiyaç duyduğunuz kredilerle ilgili sağda yer alan kredi hesaplama aracını kullanarak hızlı bir şekilde kredi hesaplaması yapabilirsiniz.


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Finansbank Kredi Kartı iptali Nasıl Yapılır?

Finansbank Kredi Kartı iptali Nasıl Yapılır?

Ülkemizde yer alan çoğu banka içerisinde bulunan Finans bank dünyanın en büyük markalarından biri olan QNB bünyesine katılarak daha farklı bir bankacılık hizmeti vermeye başlamıştır. Finans bank gerekse kredi kartı gerek ise kredi hizmetleri üzerine oldukça iyi bir performans sağlamakta. Ortak kredi kartı platformu üzerinde hizmet vermeyen ve şuana kadarki en iyi kredi kartı hizmetlerinden biri olan “Card Finans kredi kartı” ile birçok alıcı kitlesini kendi çemberi altında toplamaktadır.

Müşterilere sunmuş olduğu düşük faizli kredi kartı ve kredi hizmeti ile bilinen Finans bank, bankacılık işlemlerinin hemen hemen hepsinde hızlı hizmetler sunarak alıcılarının ilgisini çekmekte. Sadece aktif yönden değil ayrıca kredi kartı iptali içinde alıcılarına hızlı çözümler sunmaktadır. Birçok kişinin merak ettiği Finansbank kredi kartı iptali nasıl yapılır sorusuna konumuzun devamında bilgiler edinebilirsiniz.

FİNANS BANK KREDİ KARTI İPTALİ NASIL YAPILIR?

 Finanbank kredi kartı iptali için ilk olarak telefon bankacılığı ile işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Finansbank’a ait müşteri temsilci numarasını arayarak görüşme esnasında kredi kartınızın iptali konusunda talimat verebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda herhangi bir unsur bulunmadığı takdirde müşteri temsilcisi tarafından kredi kartınızın iptal onayı gerçekleşmektedir. Onay sürecinden sonra kartınız iptal edilerek kullanıma kapanmaktadır.

Kredi kartı iptalleri genellikle yıllık hizmet ücretleri yüzünden gerçekleşmekte. Birçok banka genellikle müşterilerine belirli bir harcama yapma sözü karşılığında yıllık kesinti ücreti yansıtmamaktadır. Bu durum aynı zaman’da Finans bank tarafından da alıcılarına sunulan bir avantaj olarak bilinmekte.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir