"Enter"a basıp içeriğe geçin

KREDİ HESAPLAMALARI

İhtiyaç duyduğunuz kredilerle ilgili sağda yer alan kredi hesaplama aracını kullanarak hızlı bir şekilde kredi hesaplaması yapabilirsiniz.


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Garanti Bankası kredi notu sorgulama işlemi Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi notu sorgulama

Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirirken sizlerin en büyük referansı kredi notu olarak geçer. İnsanların çoğu kredi notu kavramlarını onaylanmayan kredi ve kredi kartlarından öğrenebilmektedir. Bireylerin olayı bilmemesi olabilecek en büyük sıkıntıları beraberinde getirebilir. Ülkemiz içerisinde bankacılık sektöründe hizmet vermeyi sürdüren bankalardan olan Garanti Bankası teknoloji ile iç içe olarak güncel bir şekilde ürünler piyasaya sürerek alıcılarını memnun etmeye çalışmaktadır. Garanti bankasının alıcılarına hizmet verme amaçlı çıkardığı İnternet bankacılığı sayesinde Garanti bankası alıcılarına çoğu işlemi banka şubesine gitmeden, oldukları yerden yapabilmektedir. Garanti bankası müşterileri çok iyi hizmetler almalı diyerek yürürlüğe koydukları ürünler ile çoğu Birey daha rahat işlem yapabilmektedir.

Bu hizmet ürünleri arasındaki en önemli unsurlardan birisi de kredi notu sorgulama işlemleridir. Garanti Bankası kredi notu sorgulama işlemlerini de bir hizmet olarak veren banka, ayrıca garanti bankası İnternet şubesi ile kredi notu öğrenme işlemlerini de hizmet olarak vermeye devam etmektedir. Garanti bankası İnternet bankacılığı ile bireyler de kredi notu sorgulama ekranına giderek kredi notunuzun ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

İnternet bankacılığında yer alan Raporlar sekmesinde KKB Raporlarına vararak kredi notunuzu sorgulayabilirsiniz. Garanti bankası İnternet şubesi sayesinde kredi notu öğrenebileceksiniz. Burada giriş yapmanız ve risk raporu sekmesine girmeniz yetecektir. Peki farklı bir yerden Findeks kredi notu öğrenme mümkün müdür? Diye soranlar için resmi adresi gösterebiliriz. Findeks resmi sitesine T.C. kimlik numarası ve cep telefonu ile giriş yapabilir ve buradan kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Çoğu Birey resmi adres üzerinden kredi notu sorgulamaktadır.

Kredi notu neden önemlidir?

Kredi sicil bilgilerinizi ve performanslarınızı içeren rapordur. Bu raporda, dönem içerisindeki bankacılık hareketleriniz kayıt altına alınmaktadır. Toplanan veriler zamanı geldiğinde ilgili bankalara gönderilir ve bankalar bu rapor üzerinden işleminizi yapar. Kredi raporlarınızı, Garanti İnternet içerisinde Müracaatlar menüsünde KKB Raporları sekmesinde kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Kredi risk raporu ile sorgulayabilecekler-iniz

Kredi risk raporu ile kullandığınız kredi ve kredi kart ödeme performansını,
Bankalardaki borçluluk durumunuzu (hangi bankada ne kadar borcunuzun olduğunu),
Kredi kartı, kredili mevduat hesabı veya kredi toplam limit bilgilerinizi de sorgulayabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir