"Enter"a basıp içeriğe geçin

KREDİ HESAPLAMALARI

İhtiyaç duyduğunuz kredilerle ilgili sağda yer alan kredi hesaplama aracını kullanarak hızlı bir şekilde kredi hesaplaması yapabilirsiniz.


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kobi Kredisi Nedir? Kobi Kredisi Nasıl Alınır?

Kobi Kredisi Nedir?

Kobi Kredisi olarak da bilinen Esnaf Kredisi zor zamanlarında esnaflara yardım olmak üzere bankalar tarafından sunulan bir kredi ürünü. KOBİ kredileri ile ilgili detayları bu yazımızda derledik.

KOBİ kredisinden önce KOBİ’nin ne olduğunu bilmekte önem var. KOBİ, küçük ve orta ölçekli işletmelere verilen addır. Bankaların KOBİ yani esnaflar için hazırladığı KOBİ paketleri, esnaflar için kredinin yanı sıra başka çözümler de içerir.

Esnaf kredisi, bankaların esnaflar için sunduğu geri ödemesi kolay kredi ürünleridir. Esnaflar bankalardan iş yerlerini geliştirmek için kredi alabilirler. Kredinin yanı sıra esnaflar için hazırlanan KOBİ paketleri; ticari kartlar, üye iş yeri olma, POS cihazı, proje ve yatırım kredileri, ham madde alımı,  dış ticaret kredileri gibi esnafların ihtiyaçlarına yönelik spesifik çözümler sunar.

Esnaf kredisi nasıl alınır?

Esnaf kredisi alabilmeniz için her bankanın sunduğu koşullar ve talep ettiği belgeler birbirinden farklıdır. Ancak yine de genel bir yorum yapmak gerekirse, bankalardan esnaf kredisi alabilmek için işletmenize ait vergi levhası, bağlı olunan odaya ait kayıt belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi gibi belgeler talep edilmektedir. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yapmış olduğunuz kredi müracaatı banka tarafından incelenir ve tarafınıza dönüş sağlanır.

Esnaf kredilerinde her bankanın sunduğu hizmet, kredi limiti  ve esnaf paketi içeriği birbirinden farklıdır. Küçük ya da orta ölçekli bir işletmeye sahipseniz ve iş yeriniz için nakit desteğine ihtiyacınız varsa Hangikredi.com KOBİ Kredisi sayfasından destek alabilirsiniz. KOBİ Kredisi sayfamızda yer alan esnaf kredisi hesaplama aracını kullanarak ihtiyaçlarınıza yönelik kredi ürünlerini tek ekranda görüntüleyebilir, esnaf kredilerini inceleyerek işletmeniz için en uygun olan esnaf kredisi ürününe karar verebilir ve hemen online müracaatta bulunabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir