"Enter"a basıp içeriğe geçin

KREDİ HESAPLAMALARI

İhtiyaç duyduğunuz kredilerle ilgili sağda yer alan kredi hesaplama aracını kullanarak hızlı bir şekilde kredi hesaplaması yapabilirsiniz.


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Kredi Miktarı
Kredi Vadesi


Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama – Findeks Kredi Notu Sorgulama

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama; Kredi Notu Sadece olarak Findeks finansal olarak yapılmaktadır. Findeks Kredi Notu Sorgulama yı ancak Tc kimlik numaranız ve kimlik bilgilerinizi girerek yapmak zorundasınız. Kredi Notunu diğer bankaların sorgulaması pek iç acıcı gibi görünmüyor bunun için Findeks’e girip 9 TL karşılığında Kredi Notunuzu öğrenebilirsiniz. Findeks’e girip Öncelikle Formu doldurmanız lazım.

Findeks Kredi Notunu öğrenmek için Öncelikle Kayıt olun yazısına bastıktan sonra sizlerden TC kimlik numarasını ve Cep Telefon numarasını istemektedir. Bunları doldurduğunuz vakit sizlerden geriye kalan bilgiler istenecektir.

Bilgiler girildikten sonra Findex Kredi Notu ve Detayı diye bir Yazı çıkacaktır oradan sizden kesilecek olan ücret yazıyor KDV dahil olmakta.

Öncelik TC Kimlik numaranız ve Cep Telefon numaranız Yazılı olarak görünecektir Sonrasında ise

Ad ve Soyad Yazılan yerlere isim ve soy isminizi yazınız, Sonrasında Doğum Tarihinizi Yazıp imleci aşağı indirip geri kalan bilgileri doldurunuz. Varsa E posta adresinizi giriniz Findeks tarafından e posta adresinize arada bir bilgi gönderilmek amaçlı e posta gönderilebilir.

Sizden kimlik bilgileri istenmektedir eğer kimliğiniz yanınızda değilse varsa Ehliyet geçerli olacaktır. Çünkü kimlik bilgilerinden sizlerden aile sıra numarası istenecektir. Onun için Kimlik bilgilerinizi doğru girebilmeniz için En sağlıklısı Nüfus Cüzdanınızın yanında olmasıdır. Ondan sonra Güvenlik Metnini doldurmanız gerekmektedir. Karşınıza  ( Kayıtlı iletişim bilgilerimin, Ticari Elektronik İletiler (tanıtım ve bilgilendirme mesajları) için kullanılmasına onay veriyorum. ) Böyle bir yazı Gelecek ve bunun yanındaki Küçük kutucuğu doldurup ve Üyelik sözleşmesini Okudum Onaylıyorum kutucuğunu da doldurmanız gerekir ardından DEVAM Yazısına basmanız gerekiyor.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama

Karşınıza çıkan sonuçta kredi notunuzun düşük veya yüksek olması bankalar aracılığıyla finansal hizmet sunan Findeks’in sizlere kredi notunuzu göz önünde bulundurup hangi bankalardan ne kadar kredi çekebileceksiniz yazısını sunmaktadır.

Findeks Kredi notu

Kredi notu

 

Yukarıda Görmüş olduğunuz Findeks Kredi notunun bir örneğidir. ”0” Kredi notu En Riskli olasılığı taşıdığını görüyorsunuz. ve bu sırayla gitmektedir. ”1000” olduğunda orta riskli olarak algılanır. ”1300” Civarı olduğunda Az Riskli yazısı taşıdığını görürsünüz. ”1700” Civarında olduğunda iyi olarak görülür. ”1900” yazdığında her bankanın memnun olduğu bir müşteri potansiyeli taşıyorsunuz demektir. Çünkü ”1900” Çok iyi olarak algılanıyor ve kusursuz bir müşteri potansiyeline sahipsiniz. Bu Kredi Notuna sahip olan Herhangi kim olursa olsun istediği bankadan istediği krediyi rahatça çekme imkanına sahiptir.

Tek Yorum

  1. etsy etsy

    Teşekkürler Sayenizde Kredi notumu öğrenmiş oldum teşekkürler bilgiler için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir